Part Time İş Fırsatları Part-I

ResimPART TİME İŞ FİKİRLERİ
*ANTİKACILIK
Eskilerden para yapmak çokta zor bir durum değil ve eğlenceli boyutlarıda mevcut. Keşfetmeyi seviyorsanız insanların eskilerinin arasındaki anıları keşfetmekten zevk alıyorsanız kendinize antika kooparatiflerinde bir alan kiralayın ve haftasonlarınızı değerlendirebilirsiniz.
*BİLGİSAYAR HOCALIĞI YETİŞKİNLER VE YAŞLILAR İÇİN
Birçok yetişkinin özellikle annenizin babanızın ”Bu bilgisayar nasıl birşey ya?” gibilerinden öğrenme amaçlı sorularına maruz kaldığınızı biliyorum çünkü ben kaldım özellikle telefon konusunda :). O yüzden bunu bir yarı zamanlı iş modeline dönüştürmek hiçte zor bir durum değildir.
*GELENEKSEL TAKI VE MÜCEVHERAT İŞLERİ
Bu yönde yaratıcı bir tarafınız olduğunu düşünüyorsanız renk ve şekil seçimlerinize güveniyorsanız ve özelliklere anlam yüklenmiş taşların özelliklerini mistik bir şekilde anlatabiliyorsanız çok para var çok :). Özellikle bununla birlikte yazlık yerlerde güzellik bakım merkezleri ve fal bakan mekanlarla iş birliği içinde olunuz.
*TAŞINABİLİR SICAK VE SOĞUK İÇECEK ARABALARI
Daha çok konser alanı spor merkezleri çevresi, festivaller için uygun bir düşüncedir. Satışın izinli olabilmesi ve olamaması durumları araştırılıp yapılabilir.
*ELİNDEN HER İŞ GELEN ADAM
Evet ülkemizde her bu insanlardan çok vardır gibi gelsede işinin ehli yine pek yoktur. Musluk tamiratı ufak ev aletlerı vazı beyaz eşyaların ufak sorunları insanları yorabilmekte ve bunları yapabilecek yardımcıları aramaktadırlar ama maalesef bu kişilere ulaşmak zordur işinin ehli olmasada iyi bir şekilde tanıtımını yapabilmiş ise yapamadığı işleri hızlı bir şekilde deneme yanılma yöntemiyle öğrenebilmesi kolay olacaktır.
*KİŞİSEL ŞEF
Ülkemizde pek yaygın olmasada maddi anlamda üst tabakaya seslenmek amacıyla uygulanabilir bir tarafı vardır. Özel günlerde ev olmayı ve özel yemekler yemeyi isteyen müşteriler için bir seçim olabilir.
Aynı şekilde yaşam koçluğu, bahçe bakım uzmanı ve özel eğitmen eşliğinde spor gibi kişiye özel servisler öne çıkabilmektedir. Son zamanda duyduklarım arasında birde aktivite arkadaşlığı ön plana çıkmıştır (tiyatro sinema vs) özel ilgi alanızı belirledikten sonra sizi kiralayabiliyorlar bir nevi sosyal aktivite jigolosu.
*DİGİTAL DEDEKTİF
İnsanın normal ruh halinden sıyrılıp farklı arayışlar içine girmesini sağlayan nedenleri hayatta hepimiz yaşamışızdır. Bunun dışında yine bazı insanları mentor olarak almışızdır veya bir kişinin ne yaptığını sadece öylesine bilmek bizi rahatlatabilir bu durumlarda devreye ufak tefek cracking ve hacking teknikleri bilebilen digital dedektifler devreye girebilir bilindiği üzere fiziksel takip gün geçtikçe zorlaşmaya bunun yanında digital takip kolaylaşmaya devam etmektedir ve sizde bunu fırsata çevirebilirsiniz.
*RESTAURANT SERVİSLERİ
Bazı işleri gün içerisindeki mevsimsel işlere benzetiyorum bunlardan biriside restoranlar. Akşam hangi saatlerde servis yoğunlugu artmakta ve buna uygun olarakta siparişleri yetiştirme sıkıntı olmakta belirlenebilir ve sadece buna servis desteği sağlanabilir.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s